KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411377
nr 1241 1377
Oidentifierad konstnär. Signerad, hus. Olja på pannå, 36x24
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:56:42
14/3 14:12:41
Lis Husberg (f. 1920)